Obec Vráž

V obci Vráž u Berouna žije 1 200 obyvatel. V letošním roce obec oslavila 700 let od svého založení. K dispozici Vám bude občasná vybavenost jako Základní a Mateřská škola, 3 prodejny potravin včetně prodejny Žabka s provozem denně 6 - 22 h, pošta, hostinec, pension, dětská hřiště, kadeřnictví, autoservis a Obecní úřad se službou Czech POINT. Kompletní občanskou vybavenost naleznete ve 2 km vzdáleném Berouně.
obec Vráž
Karlštejn
Projekt Residence V ÚDOLÍ je umístěn v těsném sousedství CHKO Český kras, která je pro svoji krásu a nedotčenost vyhledávaným cílem všech milovníků přírody, historie a sportu. Na dosah budete mít turistické cíle jako malebný Svatý Jan pod Skalou, hrad Karlštejn a mnoho dalších.
K Vašemu vysněnému bydlení vede cesta po dálnici D5, pouhých 11 minut jízdy autem z Prahy Zličína. Lokalita je situována v klidné části obce Vráž u Berouna, místní části Dolní Stupice. Obec leží mezi exitem na 10. a 14. km dálnice D5, ve směru Praha – Plzeň. Další z možností jak se k nám dostat je využít příměstské autobusy a vlaky s vysokou frekvencí obslužnosti. Konkrétně se jedná o trasu vlaku Praha Smíchovské nádraží – Beroun a trasu autobusu Praha Zličín, Praha Motol - Beroun. Zastávky autobusu i vlaku jsou od Vašeho nového domova vzdáleny v docházkové vzdálenosti do 10 minut.