O PROJEKTU

Rezidence V ÚDOLÍ je projekt jedenácti moderně navržených rodinných vil zasazených do malebného údolí v obci Vráž u Berouna. V této jedinečné architektonicky pojaté lokalitě se snoubí moderní technologie a design s přírodními materiály. Vily jsou umístěny na rozlehlých pozemcích v romantickém údolí s potůčkem a lesem. Pro milovníky přírody nabízíme pozemky v návaznosti na vzrostlý les, který Vám bude patřit. Hledáte dům s nádherným výhledem? I pro Vás máme dům!

Terrace home
kuchyň

Dokonalé úspořádání

V naší lokalitě si můžete vybrat ze tří typů luxusních, nadčasově navržených, prostorných, rodinných vil. Každá z vil s promyšlenou dispozicí vnitřních prostor nabízí skvělé místo k Vašemu životu! Pojetí zástavby v jednotném stylu podtrhuje genius loci celého údolí. Vily jsou pečlivě vystavěny v nízkoenergetickém standardu. Konstrukce domů je zděná z cihelných bloků s monolitickými stropy. O Vaši pohodu bydlení se bude starat technologie inteligentního domu. Samozřejmostí je napojení nemovitostí na veškeré inženýrské sítě včetně vysokorychlostního internetu.

Luxusní domy v přírodě

Projekt Residence V ÚDOLÍ je umístěn v těsném sousedství CHKO Český kras, které je pro svoji krásu a nedotčenost vyhledávaným cílem všech milovníků přírody, historie a sportu. Nyní máte příležitost realizovat svůj sen o bydlení právě zde a s námi! Hledáte luxusní rodinné bydlení v klidném venkovském prostředí v sousedství velkoměsta? Tak právě tento projekt je zde pro Vás!

vila