Roomy home

Roomy home architekt navrhnul na rovinaté pozemky v naší lokalitě. Jedná se největší a nejluxusněji řešené vily celého projektu. Vily jsou dvoupodlažní. Na fasádě domů kontrastující prosklené plochy s dřevným obkladem, kamennou strukturou a bílou omítkou. Tento typ vily může být Váš na dvou variantách pozemku. První z pozemků plynule navazuje na přilehlý les v protisvahu domu. Pokud se rozhodnete pro dům umístěný na tomto pozemku, bude právě i les patřit jen Vám. Díky lesu získáte unikátní výhled z obytných prostor do zeleně a zároveň i významný pocit soukromí.

Roomy home
Wild home koupelna

Výjimečnost pozemku dotváří protékající potůček na hraně lesa. Pokud ale o les a potůček zájem nemáte, čeká na Vás Roomy home na druhé variantě pozemku, bez lesní části pozemku. Nicméně o soukromí a klid nepřijdete. Vzhledem k návaznosti zahrady na zahrady okolních stávajících rodinných domů.

Vila Roomy home Vás přivítá v prostorné vstupní hale. Srdce domu je tvořeno rozlehlým prostorem obývacího pokoje v prvním podlaží o výměře 71 m2. Unikátnost pokoje je umocněna prosklenými stěnami nabízejícími výhled do vlastního lesa /případně zahradu/ a nadstandardně zvýšeným stropem 2,8m. Součástí obývací pokoje je kuchyňský kout s možností prosvětlení pracovní plochy kuchyňské linky horizontálním oknem.

koupelna
kuchyn

Zázemí kuchyně tvoří oddělená spíž. V přízemí je umístěna ložnice rodičů, která má k dispozici vlastní šatnu a koupelnu. Ložnice nabízí krásný výhled do zahrady a propojení s ní přes francouzské okno. Další bonusem tohoto podlaží je pokoj, který může sloužit jako pracovna či pokoj pro hosty. Pokoj má stejně jako obývací pokoj a ložnice úchvatný výhled na les /případně zahradu/. Zázemí tohoto podlaží zajišťuje druhá koupelna a technická místnost. Garáž pro dva vozy propojená s domem přes technickou místnost zajistí pohodlné užívání.

Druhé podlaží může sloužit pouze dětem, tak aby obě generace měli dostatek klidu. Naleznete zde tři dětské pokoje, koupelnu, samostatnou toaletu a komoru. Ze dvou pokojů můžete vyjít na terasu. O Vaši pohodu bydlení v Roomy home se bude starat technologie inteligentního domu.

koupelna

Situace umístění jednotlivých typů domůsituace

Roomy home č.5pudorys pudorys

Roomy home č.6pudorys pudorys cenik