Terrace home

Terrace home architekt navrhnul na svažité pozemky naší lokality. Jedná se o velkoryse řešené třípodlažní vily, která na první pohled zaujmou rozměrnými skleněnými plochami a terasami. Na fasádě vil se snoubí dřevný obklad s kamennou strukturou a bílou omítkou. Rozdělení funkčních ploch přilehlých zahrad využívá svažitosti pozemků. Díky tomu tyto pozemky nabízejí dostatek soukromí a výhled do okolí. Zahradu můžete dle své fantazie využít jako odpočinkovou, pro stavbu bazénu, pergoly či dětského koutku.

Terrace home
Wild home koupelna

Vila Terrace home Vás přivítá v bohatě prosvětlené vstupní hale. Navazuje na prostornou šatnu, která Vás zbaví starostí s odkládáním svrchních oděvů. Obytná část spodního patra formou pokoje s koupelnou nabízí vysokou variabilitu využití. Můžete jej využít jako pracovnu, pokoj pro hosty, nebo i oddělený byt pro prarodiče. Automobil bude chráněn před vlivy počasí v garáži nebo krytém stání. Zázemím garáže je skladovací prostor a technická místnost.

Srdce domu je tvořeno brilantním prostorem obývacího pokoje v prvním podlaží o výměře 83 m2. Exkluzivita pokoje je umocněna rozměrnými prosklenými stěnami a nadstandardně zvýšeným stropem 2,8m. Tento obývací pokoj chytne za srdce každého, kdo hledá neotřelou atmosféru obytného prostoru.

koupelna
kuchyn

Pokoj plynule přechází na rozměrnou terasu a obytné patro zahrady. Součástí obývací pokoje je částečně oddělený kuchyňský kout, který vizuálně nenarušuje obývací pokoj. Zázemí tohoto podlaží zajišťuje oddělená spíž a toaleta.

Druhé podlaží je soukromou, klidovou, částí domu. Naleznete zde odpočinek v rodičovské ložnici s vlastní koupelnou a dvou dětských pokojích, ke kterým náleží druhá koupelna. Ze všech pokojů můžete vyjít na slunnou vyhlídkovou terasu. O Vaši pohodu bydlení v Terrace home se bude starat technologie inteligentního domu.

koupelna

Situace umístění jednotlivých typů domůsituace

pudorys pudorys pudorys

cenik