Wild home

Wild home architekt navrhnul na rovinaté pozemky v naší lokalitě. Jedná se o moderně řešené dvoupodlažní vily. Fasádě domů při pohledu z ulice dominuje vertikální nárožní prosklená plocha kontrastující s dřevným obkladem, kamennou strukturou a bílou omítkou. Pozemky náležící k domům plynule navazují na přilehlý les. Pokud se rozhodnete pro tento typ domu, bude les patřit jen Vám. Prvek lesa je významným bonusem vil typu Wild home. Díky němu poskytují vily unikátní výhled z obytných prostor do zeleně a zároveň soukromí. Výjimečnost pozemků dotváří protékající potůček na hraně lesa.

Wild home
Wild home koupelna

Vila Wild home Vás přivítá v prostorné vstupní hale. Srdce domu je tvořeno rozlehlým prostorem obývacího pokoje v prvním podlaží o výměře 68 m2. Unikátnost pokoje je umocněna prosklenými stěnami nabízejícími výhled do vlastního lesa a nadstandardně zvýšeným stropem 2,8m. Součástí obývací pokoje je kuchyňský kout s možností prosvětlení pracovní plochy kuchyňské linky horizontálním oknem.

Dalším bonusem tohoto podlaží je pokoj, který může sloužit jako pracovna. Pokoj má stejně jako obývací pokoj úchvatný výhled na les. Zázemí tohoto podlaží zajišťuje šatna, koupelna a technická místnost. Garáž propojená s domem přes technickou místnost zajistí pohodlné užívání.

koupelna
kuchyn

Druhé podlaží je soukromou, klidovou, částí domu. Naleznete zde odpočinek v rodičovské ložnici s prostornou a vlastní koupelnou a šatnou. Ke třem dětským pokojům na tomto podlaží náleží druhá koupelna. Ze všech pokojů můžete vyjít na terasu. První a druhé podlaží spojuje dvouramenné schodiště prosvětlené vertikální nárožní prosklenou plochou zajišťující nápadité osvětlení schodiště a vnitřního prostoru. O Vaši pohodu bydlení ve Wild home se bude starat technologie inteligentního domu.

Situace umístění jednotlivých typů domůsituace

pudorys pudorys

cenik